Nota prawna

Serwis Rally-Sport.pl uprzejmie informuje, że żaden z umieszczonych w tym dziale filmów nie znajduje się na naszym serwerze. Prezentujemy jedynie linki odnoszące do serwisu YouTube.com, w którego regulaminie figuruje poniższy zapis:


(...)

8.1 Przesyłając do YouTube lub zamieszczając w jego witrynach Treści, użytkownik udziela:


A. YouTube nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, bezpłatnej, zbywalnej licencji (z prawem sublicencji) na korzystanie z Treści, powielanie takich Treści, ich rozpowszechnianie, opracowywanie na ich podstawie utworów zależnych, ich wystawianie bądź wykonywanie w związku ze świadczeniem Usług i prowadzeniem działalności YouTube, w tym m.in. do promowania i rozpowszechniania Usług w części lub całości (wraz z utworami zależnymi) niezależnie od formatu nośnika i sposobu przekazywania materiału;

B. każdemu użytkownikowi Usług - nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, bezpłatnej licencji na dostęp do jego Treści za pośrednictwem Usług oraz na korzystanie z takich Treści, ich powielanie i rozpowszechnianie, opracowywanie na ich podstawie utworów zależnych, oraz ich wystawianie bądź wykonywanie w ramach zespołu funkcji oferowanych przez Usługi oraz w granicach dozwolonych na podstawie niniejszych Warunków.

źródło: http://www.youtube.com/t/terms

Jednocześnie informujemy, że zespół Rally-Sport.pl szanuje prawa autorskie właścicieli i w związku z tym przestrzega dodatkowo poniższych zasad:

- nie umieszczamy filmów o niejasnym statusie prawnym (n.p. zawierających tło muzyczne, które może być chronione prawem autorskim) ;

- przed dodaniem filmów z rajdów KJS staramy się o zgodę ich autorów ;

- nie wykorzystujemy osadzonych na naszych stronach filmów do celów komercyjnych ani do sprzedaży jakiegokolwiek produktu. Jesteśmy społecznością, a nie firmą czy instytucją. 

Jeśli jednak uważasz, że jakiś film narusza prawa autorskie lub z innych przyczyn powinien zostać usunięty, bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie.

Rally-Sport.pl

Szukaj

Kategorie:

DRT-Filmy
Pozostałe

Pokaż/ukryj

Kontakt

Skorzystaj z formularza obok, jeśli chcesz do nas napisać.
Indywidualne adresy email znajdziesz w profilach zawodników w zakładce Team.

Znajdziesz nas także tutaj:

» Facebook
» YouTube

type=