PreviousNext

Rally Piaseczno 2012

Umieszczono w kategorii Imprezy przez ninjadmin
27May2012

W weekend 26-27 maja 2012 odbył się
Rajd Piaseczno 2012
organizowany przez AK-Centrum.

Kurman/Staszkiewicz: 3 w klasie, 6 w generalce
Janke/Trygar: nie ukończyli :(
Bąk/Makowski: nie ukończyli :(

Wyniki:
» Generalka
» Klasy

Zdjęcia:
» Galeria 

Filmy:
» Kurman/Staszkiewicz SL7
» Kurman/Staszkiewicz SL4
» Kurman Grand Prix o Puchar Prezesa AK-Centrum
» Kurman/Staszkiewicz SL9 by Sędzia Faktu ThePartykus

Info ze strony organizatora:

ZAPROSZENIE


W ramach obchodów "DZIEŃ ZIEMI - PIKNIK RODZINNY" - BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIASECZNO i AUTOMOBILKLUB CENTRUM zapraszają serdecznie wszystkich miłośników sportu samochodowego, pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze w dniach 26 - 27 maja br. do udziału w ogólnodostępnej imprezie:


"VII RALLY PIASECZNO 2012" 
o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

 

 • IV Runda PZM Okręgu Łódzkiego
 • IV Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Automobilklubu Centrum
 • IV Runda Pucharu Tedex WRC
 • IV Runda Pucharu Tedex 126p 
     W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i NNW, dwa kaski (mogą być typu motocyklowego) oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej. 

  Specjalnie dla mieszkańców Piaseczna i Gminy, którzy wystartują w imprezie, przygotowano, niezależnie od punktacji imprezy - osobny Puchar, pod warunkiem wystartowania minimum 5 załóg. Spodziewamy się tradycyjnie, specjalnego dopingu miejscowych kibiców podczas "Super Próby". 

  Program Rajdu rozplanowany na dwa dni przedstawia się następująco: 

  26 maja br. (sobota) 1 sekcja:
  Piaseczno. Godz. 9.00 start do imprezy
 • Na około 100 kilometrowej trasie na w obrębie Piaseczna, Tarczyna, Lesznowoli, Kosowa i okolic rozegranych zostanie 10 prób sportowych, w tym również w nowych lokalizacjach, o max. dopuszczalnych długościach, łatwych w nawigacji, szybkich zarazem technicznych, rozgrywanych na zamkniętych obiektach , o zmiennej utwardzonej nawierzchni (asfalt, beton, bruk) i różnorodnej charakterystyce, poprzedzonych punktami kontroli czasu.
 • W Lesznowoli po raz pierwszy Załogi będą walczyć o PUCHAR WÓJTA LESZNOWOLI. (6 pucharów za 3 Pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej) 

  27 maja br. (niedziela) 2 sekcja:
  Piaseczno W godzinach 09.00 -15.00, w centrum miasta, przy ul. Józefa Sierakowskiego, na wyłączony z ruchu parkingu rozegrana zostanie widowiskowa "Super Próba" poprzedzona paradą (przejazd kolumny samochodów po wyznaczonych ulicach miasta) zaproszonych gości i uczestników w eskorcie policji, zakończona złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniająca marsz. Józefa Piłsudskiego. 

  Następnie zapewniamy niepowtarzalną atmosferę - wspólna rywalizacja sportowa na trasie "SUPER PRÓBY" ze znanymi Paniami ze świata polityki, kultury i biznesu:
 • "SUPER PRÓBA" o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA i GMINY PIASECZNO - wliczona do klasyfikacji rajdu
 • "SUPER PRÓBA" o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA i GMINY PIASECZNO - dla Uczestniczek 2 edycji "RAJDU POLSKICH KOBIET"
 • "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY" wspólnie z Policją organizowany zostanie dla Młodzieży konkurs z nagrodami ze znajomości przepisów prawa ruchu drogowego.
 • Pokazowe przejazdy Mistrzów Polski
 • Ekspozycje Firm wspierających i sponsorujących imprezę, w tym pokaz najnowszych modeli wiodących firm motoryzacyjnych.
 • Uroczyste zakończenie imprezy 
Źródło: AK-Centrum (http://ak-centrum.pl/index.php?go=rsmppc/2012/04/podstrona)

Pokaż/ukryj

Kontakt

Skorzystaj z formularza obok, jeśli chcesz do nas napisać.
Indywidualne adresy email znajdziesz w profilach zawodników w zakładce Team.

Znajdziesz nas także tutaj:

» Facebook
» YouTube

type=