PreviousNext

Rally Wyszków 2012

Umieszczono w kategorii Imprezy przez ninjadmin
23Sep2012

JUBILEUSZOWY RALLY WYSZKÓW
o puchar Burmistrza Wyszkowa
22.09-23.09.2012

Już po raz 15 rok z rzędu odbył się rajd w Wyszkowie. Próby nie do końca przypadły nam do gustu - za dużo placów i kostki bauma - ale nowy odcinek na terenie tartaku wynagrodził niską atrakcyjność pozostałych. Krzysztof Janke zajeździł silnik - na szczęście na ostatnim odcinku rajdu i mimo taryf załapał się na 3 miejsce w klasie 0. Łukasz Kurman wywalczył 2 miejsce w klasie 2. Michał Załęcki ukończył na 5 miejscu w klasie 3.

Kurman/Staszkiewicz: 2 w klasie, 9 w generalce
Janke/Trygar: 3 w klasie, 32 w generalce
Załęcki/Kołosowski: 5 w klasie, 18 w generalce

Wyniki:
» Generalka
» Klasy

Filmy:
» XV Rally Wyszków SL9 Kurman/Staszkiewicz

Foty:
» XV Rally Wyszków 2012 

"JUBILEUSZOWY "XV RALLY WYSZKÓW" 
o Puchar BURMISTRZA WYSZKOWA. 
22-23.09.2012

 • VI Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Automobilklubu Centrum
 • VI Runda Pucharu Tedex WRC
 • VI Runda Pucharu Tedex 126p 

  Organizatorzy: BURMISTRZ WYSZKOWA i AUTOMOBILKLUB CENTRUM zapraszają Kierowców amatorów i Zawodników licencjonowanych, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, doskonalić swoją technikę jazdy, do udziału w "rajdzie samochodowym", który rozegrany zostanie tradycyjnie w cyklu dwudniowym na terenie Wyszkowa i okolic i będzie składał się z 2 sekcji: 

  Sobota 22 września br. (sobota) - I sekcja:
 • "na około 80 - kilometrowej trasie na terenie Wyszkowa, Rząśnika, Dalekie Tartak, Długosiodła, i okolic rozegranych zostanie 11 prób sportowych na wydzielonych i zabezpieczonych placach i uliczkach. Próby z dotychczasową już tradycją będą rozgrywane na nawierzchniach utwardzonych / asfalt, trelinka, kostka bauna, częściowo zanieczyszczonych, charakteryzujących się ciekawą technicznie ułożoną trasa, bez zbędnych słupków, zróżnicowanej konfiguracji, czytelnej nawigacji, wszystkie o max. dopuszczalnej długości przewidzianej przepisami. Jak przystało na Jubilata, będą też nowe próby o charakterystyce "oesu". 
  W tym dniu rozegrane zostaną również "Super Próby" o Puchar: 
  - Starosty Wyszkowskiego - z sumy prób rozegranych na terenie Powiatu Wyszkowskiego 
  - Wójta Gminy Długosiodło - z sumy rozegranych 2 prób na terenie Długosiodła 
  - Wójta Gminy Rząśnik - z sumy rozegranych 2 prób na terenie Rząśnika 

  Niedziela 23 września br. (niedziela) - II sekcja:
 • Wyszków. Centrum miasta. Godz. 11.00 - 16.00, wyłączony z ruchu główny odcinek ulicy gen. Sowińskiego z przyległymi parkingami.
 • Parada (przejazd kolumny samochodów po wyznaczonych ulicach miasta) zaproszonych gości i uczestników w eskorcie Policji, zakończona złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniająca poległych w II wojnie świtowej
 • "SUPER PRÓBA" o PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA - wliczona do klasyfikacji "rajdu".
 • "GRAND PRIX" o PUCHAR PREZESA AUTOMOBILKLUBU CENTRUM - nie wliczona do klasyfikacji. Dla uczestników rajdu oraz zgłoszonych kierowców pragnących przystąpić do rywalizacji zgodnie z regulaminem startu.
 • Ekspozycje Firm wspierających i sponsorujących imprezę, w tym pokaz najnowszych modeli wiodących firm motoryzacyjnych: Honda, Isuzu, Toyota, Mitsubishi, Suzuki, DFSK, SsangYong, TATA.
 • "DZIEŃ WYCHOWANIA KOMUNIKACYJNEGO" wspólnie z Policją dla Młodzieży, zorganizowane zostaną konkursy z nagrodami, ze znajomości przepisów prawa ruchu drogowego.
 • Pokazowe przejazdy zaproszonych licencjonowanych Zawodników
 • Przewidziane są również atrakcje, w tym na pewno jedna będzie związana z poślubioną niedawno naszą klubową PARĄ - Martą i Bartkiem Wyszkowskim
 • Przewidujemy dodatkowe atrakcje, które są w fazie uzgodnień. 

  Liczymy jak co roku na olbrzymie zainteresowanie zarówno z uwagi na jubileusz jak i wytworzoną niepowtarzalną wieloletnią atmosferę rajdu, doskonałą lokalizację - centrum miasta oraz techniczną, szybką, widowiskową trasę. 

  Główne trofeum - "PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA" otrzyma załoga, która przejedzie wyznaczoną trasę rajdu, zgodnie z wyznaczonym czasem w karcie drogowej i osiągnie najlepszy wynik z sumy rozegranych prób sportowych. 

  Zwycięzcy klasyfikacji generalnej i w poszczególnych klasach otrzymają puchary. Przewidujemy również jak co roku nagrody rzeczowe. 
Źródło: AK Centrum http://ak-centrum.pl/index.php?go=rsmppc/2012/06/podstrona

Pokaż/ukryj

Kontakt

Skorzystaj z formularza obok, jeśli chcesz do nas napisać.
Indywidualne adresy email znajdziesz w profilach zawodników w zakładce Team.

Znajdziesz nas także tutaj:

» Facebook
» YouTube

type=