PreviousNext

V Rally Mazowsze 2013

Umieszczono w kategorii Imprezy przez Ben Klock
19Mar2013

W niedzielę 17.03.2013 odbył się
V Rally Mazowsze 2013
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego

Michał Załęcki wyjeździł 3 miejsce w klasie, 10 w generalce! Gratulacje :)

Wyniki:
» Klasy 
» Generalka

Galerie:
» Zdjęcia V Rally Mazowsze 2013

W dniu 17 marca (niedziela) br. na około 100 kilometrowej trasie w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa, Wieliszewa, Zalewu Zegrzyńskiego rozegranych zostanie 11 prób "sportowych" w 5 lokalizacjach, na wydzielonych i zabezpieczonych uliczkach i placach. Próby wzorem ubiegłego roku będzie charakteryzowała szybka, technicznie trasa, w naturalne ukształtowanych terenach, bez zbędnych słupków, zróżnicowanej konfiguracji, czytelnej nawigacji, dopuszczalnej długości prób, przewidzianej przepisami. Wszystkie próby mają trwałe podłoże, asfalt, beton, trelinka, częściowo zanieczyszczony po okresie zimy. Tak więc będzie szybko, techniczne i co najważniejsze bezpieczne. Wszystkie atuty potrzebne do sprawdzenia swoich możliwości oraz zdobycia pucharów zarówno w klasyfikacji generalnej, poszczególnych klasach jak grupie RWD. 

Tradycyjnie w Nowym Dworze Mazowieckim rozegrane zostaną 2 widowiskowe Próby w tym: 
- "SUPER PRÓBA" w o PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO wieńcząca zakończenie rajdu - na terenie parkingu w obrębie targowiska miejskiego. 

Mając na uwadze "wyczerpujące" Święto Kobiet, zapraszamy Panie, po kilkudniowym wypoczynku w ramach relaksu do udziału w "PUCHARZE PAŃ". Warunkiem klasyfikacji i otrzymania pucharów jest zgłoszenie 3 załóg z Paniami za kierownicą. Pilotem może być również Osoba towarzysząca płci odmiennej. 

Mając na uwadze zbliżający się sezon rajdowy , z myślą o naszych Zawodnikach jak z innych Klubów, olbrzymim staraniem tak opracowaliśmy trasę, że będzie spełniać doskonałe warunki treningowe. Zapraszamy więc serdecznie Zawodowców do udziału w klasie "Gość". 

Kierujemy również zaproszenie do utytułowanych "Dinozaurów" , którzy w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach i nie tylko. Pokażcie się w końcu Młodzieży i Kibicom na rajdowej trasie. Przy zgłoszeniu 3 załóg będą puchary. 
   W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i NNW, dwa kaski (mogą być typu motocyklowego) oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

Źródło: http://www.ak-centrum.pl/index.php?go=rsmppc/2013/02/podstrona


Pokaż/ukryj

Kontakt

Skorzystaj z formularza obok, jeśli chcesz do nas napisać.
Indywidualne adresy email znajdziesz w profilach zawodników w zakładce Team.

Znajdziesz nas także tutaj:

» Facebook
» YouTube

type=