PreviousNext

Kolejny pracowity weekend

Umieszczono w kategorii Piszą o nas przez ninjadmin
2Feb2011

Trzeci weekend z rzędu niektórzy nasi klubowicze ostro rywalizują. W dniu kobiet 8 marca w niedzielę Automobilklub Stołeczny MAK zorganizował “Rajd Pań” będący 3 rundą Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Kierowców Amatorów. Co prawda nazwa wskazywała że to impreza tylko dla Pań lecz niekoniecznie i stawiła się cała rzesza “rozgrzanych” załóg “męskich” w celu podjęcia ostrej rywalizacji. Wsród nich znaleźli się także nasi klubowicze w tym nasza sztandarowa żeńska załoga: Magdalena Sadowska i Iwona Nowakowska w Peugeocie 205. Zajęły One 2 miejsce rywalizując w dość licznej klasie (13) płci pięknej oraz 24 w klasyfikacji generalnej i 6 w klasie 3. Gratulacje!!!
Najwyżej w generalce sklasyfikowana została załoga Bartosz Dąbkowski / Kacper Cisowski w Peugeocie 106 – 7 miejsce zajmując jednocześnie 2 w klasie 3. Wielkie Gratulacje – gdyż jest to już kolejne “pudło” w tym sezonie!!!
Maciek Matysiak i Sebastian Trzaska (Fiat Seicento) to kolejna załoga która stanęła na podium – tym razem 3 miejsce w klasie 2. Również Gratulacje!!!
W końcu upragnione podium osiągnęła załoga Marek Chamerski i Justyna Sitek w Renault Megane. Po zaciętej walce stanęli na 3 miejscu w klasie 4 zajmując jednocześnie 13 miejsce w generalce.
Godne odnotowania był start naszego “prezesostwa” – Bartka Siergiejczyka i Arka Nowikowa w Oplu Astrze. Ostatecznie ukończyli imprezę na 15 miejscu w generalce i 5 miejscu w klasie 3. Gratulujemy!!!

Imprezę ukończyły 44 załogi z 47 jakie wystartowało. Tym bardziej cieszy, że z 5 załóg naszego klubu aż 4 wyjechały z Pucharami w dłoniach!!! I wszystkie dotarły do mety!!! Jeszcze raz wszystkim GRATULUJEMY!!!